SKS-100-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
SKS-100-SY
Skarvkoppling 4tum Rostfri
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Package size
Barcode
328345
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Skarvkoppling 4tum Rostfri
Product datasheet
Others has been looking for
Steel hose Mender, dim 1 1/2'
Steel hose Mender, dim 1 1/2'
Partnumber:
SKS-38
Package size:
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 100mm
Partnumber:
Steel hose Mender, dim 3/4
Steel hose Mender, dim 3/4
SKS-19
hose connector SS - DN38
hose connector SS - DN38
SKS-38-SY
Steel hose Mender, dim 1 1/4 Dim. 1.1/4 (32mm)
SKS-32
SKS-100-SY
Skarvkoppling 6tum Stål FZ
Skarvkoppling 6tum Stål FZ
SKS-150
Skarvkoppling 5tum Stål FZ
Skarvkoppling 5tum Stål FZ
SKS-127
Skarvkoppling 1/2 Stål FZ
Skarvkoppling 1/2 Stål FZ
SKS-13
Skarvkoppling 3tum Stål FZ
Skarvkoppling 3tum Stål FZ
SKS-75
Skarvkoppling Stål 2.1/2 FZ
Skarvkoppling Stål 2.1/2 FZ
SKS-63
Steel hose Mender, dim 2
Steel hose Mender, dim 2
SKS-50
SKS-75
Skarvkoppling 8tum Stål FZ
Skarvkoppling 8tum Stål FZ
SKS-200
Skarvkoppling 3/4 Rostfri
Skarvkoppling 3/4 Rostfri
SKS-19-SY
Skarvkoppling 4tum Stål FZ
Skarvkoppling 4tum Stål FZ
SKS-100
Skarvkoppling 5/8 Stål FZ
Skarvkoppling 5/8 Stål FZ
SKS-15
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 71mm
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 500mm
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 80mm
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 315mm
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 400mm
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 125mm
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 63mm
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 600mm
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 180mm
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 560mm
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 355mm
Hose connector galvanized steel W1 Hose ID 112mm