SH14DC24/B-N
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Tierre
Model code
SH14DC24/B-N
Förpackningsstorlek
Streckkod
466675
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Spole 24V DC
Product datasheet
Andra tittar på
Ø4 mm Backventil
Ø4 mm Backventil
Artikelnummer:
T50P0004
22mm spole std effekt 24VDC
22mm spole std effekt 24VDC
Artikelnummer:
43mm spole std effekt 230 VAC
43mm spole std effekt 230 VAC
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
spole EEx ia IIC T6
spole EEx ia IIC T6
22mm spole lågeffekt 110VAC
22mm spole lågeffekt 110VAC
QM/48/18J/21
30mm click-on spole std 24 VDC
30mm click-on spole std 24 VDC
42mm Click-on spole std 230VAC
42mm Click-on spole std 230VAC
22mm magnetdel 24 VDC
22mm magnetdel 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole DIN/A 220Vdc
30mm spole DIN/A 220Vdc
30mm spole lågeffekt 24 VDC
30mm spole lågeffekt 24 VDC
30mm spole std effekt 230 VAC
30mm spole std effekt 230 VAC
42mm Click-on Spole Std 12Vdc
42mm Click-on Spole Std 12Vdc
2-way oil drain valve BSPT
2-way oil drain valve BSPT
9611TR18
10 st
30mm spole lågeffekt 24 VDC
30mm spole lågeffekt 24 VDC
22mm spole std effekt 230VAC
22mm spole std effekt 230VAC
30mm spole lågeffekt 24 VDC
30mm spole lågeffekt 24 VDC
V10633-A23N
Coils 220VDC - IMI Herion
Coils 220VDC - IMI Herion
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
22mm spole lågeffekt 12VDC
22mm spole lågeffekt 12VDC
QM/48/12J/21
42mm click-on spole std 12VDC
42mm click-on spole std 12VDC
30mm spole std effekt 230 VAC
30mm spole std effekt 230 VAC