SFE-10M-6N
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
SFE-10M-6N
Instrumentkoppling 90, Inv-NPT
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Brand Name
Tierre
Model code
SLF-10M-6N
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Package size
Barcode
248850
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Instrumentkoppling 90, Inv-NPT
FKM Declaration
Product catalog
Links
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Andra tittar på
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
Artikelnummer:
SMA-10M-4G
Förpackningsstorlek:
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Artikelnummer:
SMCT-8M-4G-S
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
SU-12M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm