SFC-12M-12N
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
SFC-12M-12N
Instrumentkoppling Rak, Inv-NPT
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Tierre
Model code
SCF-12M-12N
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Package size
Barcode
248825
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
FKM Declaration
Product catalog
Links
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Others has been looking for
Mutter
Mutter
Partnumber:
SN-4M
Min. order quantity is:
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm
Partnumber:
SRU-6M-4M
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
SMC-12M-12N
Reducing union 3/8 in. - 1/4 in. ( Tube OD )
SUR-6-4
Instrumentkoppling Rak Skottgenomgång
SBHU-6M
SN-12M
SBHU-10M
Bleed valve S-Lok 1/8 in. Male NPT
SBLV-M-2N
1/4 in. ( Tube OD )
1/4 in. ( Tube OD )
SFF-4
Swagelok Superlok straight
Swagelok Superlok straight
SU-6
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-12M
SUE-4M
Instrumentkoppling T 10mm
Instrumentkoppling T 10mm
SUT-10M
Superlok Rak 8mm-6mm
Superlok Rak 8mm-6mm
SRU-8M-6M
Instrumentkoppling T 1/4"
Instrumentkoppling T 1/4"
SUT-4
Instrumentkoppling T 15mm
Instrumentkoppling T 15mm
SUT-15M
SUE-3M
Cross adapter Swagelok
Cross adapter Swagelok
SUC-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
SUE-8M
Instrumentkoppling T 12mm
Instrumentkoppling T 12mm
SUT-12M
SUE-15M
Instrumentkoppling T 4mm
Instrumentkoppling T 4mm
SUT-4M
Instrumentkoppling Skarv Vinkel 16mm
SUE-16M
Instrumentkoppling Rak Skarv 1/2
SU-8
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling T 8mm
Instrumentkoppling T 8mm
SUT-8M
Instrumentkoppling Skarv Kors
Instrumentkoppling Skarv Kors
SUC-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 16mm