SDKSS100
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
SDKSS100
Compensator 4" SAE NBR L= 100
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Area of use
Diesel, Hydraulic oil
Material
CR, NBR, Steel
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
465613
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
2,50 Kg
Ursprungsland
aut
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Kompensator 4" SAE NBR L= 100
Product datasheet
Installation guide
Andra tittar på
Compensator Stainless steel 4" SAE NBR L= 100mm
Artikelnummer:
SDKSS100SS
Förpackningsstorlek:
Compensator Stainless steel 2" SAE NBR L=100mm