SCM-108W-N-I45-K45-V1M-100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
SCM-108W-N-I45-K45-V1M-100
Motor Sunfab 108cc, ISO160-4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Displacement
108 cm3
Pressure continous max.
350 bar
Pressure max.
400 bar
Rotation max. at max. pressure
5200 rpm
Rotational speed max.
4700 rpm
Shaft diameter
45 mm
Temperature max.
+60 °C