SC-063-032-0400
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-063-032-0400
CYLINDER 63-32-400
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig cylinder
63 mm
Diameter ledleje
30 mm
Diameter stang
32 mm
Gevind
G 1/2 BSP
Indbygningsmål
605 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Slaglængde
400 mm
Tryk maks.
210 bar