SC-050-025-0300
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-050-025-0300
CYLINDER 50-25-300
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
50 mm
Diameter rod
25 mm
Diameter spherical bearing
25 mm
Mounting dimension
490 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
300 mm