SA115G1L10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
SA115G1L10
Metal air breather filter - 10my - 1" BSP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Airfilter fineness
10 my
Area of use
Air
Brand Name
MP Filtri
Diameter
115 mm
Flow air nominal
850 lpm
H
80 mm
H1
17 mm
H2
70 mm
Hexagon
38 mm
Model code
SA115-G1-L-10
OE
115 mm
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Thread
G 1 BSP
Thread form
Male
Pakke str.
Stregkode
439519
Brutto vægt
0,40 Kg
Netto vægt
0,40 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Breather for mounting on tank cover or tube.
Product datasheet
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Breather filter water absorb G1'' Length 3
Varenummer:
SAW1153G03A00P01
Min. bestillingsenhed er:
Breather filter water absorb
Breather filter water absorb
Varenummer:
SAW1152G03A00P01
Breather SAP115 stl2 3my BSPP 1" antisplash indicator
SAP1152AA03A1B
Breather filter water absorb G1'' Length 1
Andningsfilter G3/4 10my
Andningsfilter G3/4 10my
SMBT-80-S-10-O-B12-O
Andningsfilter Gängad
Andningsfilter Gängad
SES-1
Andningsplugg G1/4 med filter i locket
MTSFA-1/4
Andningsfilter 10my 0.7 Bar
Andningsfilter 10my 0.7 Bar
SMBB-80-S-O-10-P3-B-S080-O
Pressurized filler breather 3/4" with filter - double valve
TMDV-DS/34
Andningsfilter 10my
Andningsfilter 10my
SMBB-80-S-O-10-O-C-S080-O
ANDNINGSFILTER 1/2 10my
ANDNINGSFILTER 1/2 10my
SPB-S-2-10-B08-A
SPB-P1-2-10-B12-A
Breathing filter 10my 80x200mm Bayonet Metal basket
SMBB-80-S-O-10-B0.35-B-S200-A
Metal breather,3/4 10 my and 0,7bar opening pressure
SMBT-80-S-10-10-B12-O
Air breather filter
Air breather filter
SA115G1L10
Andningsfilter 10my 47mm
Andningsfilter 10my 47mm
SMBB-47-S-10-O-C-S065-O
Oil filler and air breather filter thread version - Stauff SMBT
SMBT-80-S-10-05-B12-O
Bayonet Metal Filler Breather ZnNi Ø80mm 3 µm 80mm Basket
SMBB-80-S-O-03-O-C-S080-O
Andningsfilter G1 10my Ø80mm
Andningsfilter G1 10my Ø80mm