SA115G1L03A
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SA115G1L03A
Andningsfilter MP 3my G1, 800 l/min
Spare parts (1)
Air filter element - 3my nominel
Artikelnummer:
8A11L03
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Airfilter fineness
3 my
Area of use
Air
Brand Name
MP Filtri
Diameter
115 mm
Flow air nominal
800 lpm
H
80 mm
H1
17 mm
H2
70 mm
Hexagon
38 mm
OE
115 mm
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C