SA075G1L10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SA075G1L10
Metal air breather filter - 10my - 1/2" BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Air
Diameter
75 mm
Flöde luft nominell
400 lpm
Gänga
G 1/2 BSP
Gängform
Male
H
69 mm
H1
13 mm
H2
60 mm
Luftfilter finhet
10 my
Modell kod
SA075-G1-L-10
Märke namn
MP Filtri
OE
75 mm
Sexkant
27 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
1.5 bar