RSGU1-58-25
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-58-25
Rubber lined p-clip 58.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
10,0 mm
Diameter inner
58 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
25 mm
Pakke str.
Stregkode
224775
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information
Rubber lined p-clip 58.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W1