RSGU1-58-25
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-58-25
Rubber lined p-clip 58.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
10,0 mm
Diameter inner
58 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
25 mm
Package size
Barcode
224775
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Rubber lined p-clip 58.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W1