RSGU1-52-12
Förpackningsstorlek:
1000 st
Minsta beställningskvantitet:
1000 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-52-12
GUMMIKLAMMER 1-52-12
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
5,0 mm
Diameter inner
52 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12 mm