RSGU1-40-15-W4
Package size:
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-40-15-W4
GUMMIKLAMMER 1-40-15
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredde
15 mm
Diameter bolthul
8,0 mm
Diameter indvendig
40 mm