RSGU1-38-25
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-38-25
GUMMIKLAMMER 1-38-25
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Norma
Diameter Bolt hole
10,0 mm
Diameter inner
38 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
25 mm
Pakke str.
Stregkode
164675
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
GUMMIKLAMMER 1-38-25
Data sheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1