RSGU1-28-15
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-28-15
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
15 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
28 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
164642
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation