RSGU1-26-12
Package size:
200 st
Min. order quantity is:
200 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-26-12
Rubber lined p-clip 26.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
5,0 mm
Diameter inner
26 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
164635
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product catalog
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1