RSGU1-22-20
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-22-20
Rubber lined p-clip 22.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
22 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
20 mm
Förpackningsstorlek
50 st
Streckkod
224764
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product catalog
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Artikelnummer:
RSGU1-48-15
Förpackningsstorlek:
Minsta beställningskvantitet:
GUMMIKLAMMER 1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Artikelnummer:
RSGU1-28-25
Minsta beställningskvantitet:
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Partnumber:
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
Partnumber:
500 st
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
100 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
200 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1