RSGU1-21-20-W4
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
50 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-21-20-W4
Gummiklammer 1-21-20 W4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
21 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Width
20 mm