RSGU1-19-20-W4
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-19-20-W4
Gummiklammer 1-19-20 W4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
19 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
DIN 3016 Form D
Width
20 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
199417
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Gummiklammer 1-19-20 W4
Product datasheet
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1