RSGU1-17-15-W4
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
200 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-17-15-W4
GUMMIKLAMMER 1-17-15
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
17 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Width
15 mm
Pakke str.
Stregkode
361228
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
GUMMIKLAMMER 1-17-15
Product datasheet
Andre kigger på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Varenummer:
RSGU1-48-15
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
50 st
Varenummer:
RSGU1-28-25
Min. bestillingsenhed er:
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
100 st
1 st
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
1 st
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
100 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1