RSGU1-16-12-W4
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
200 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-16-12-W4
GUMMIKLAMMER 1-16-12
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
5,0 mm
Diameter inner
16 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Width
12 mm