RSGU1-12-20
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-12-20
Rubber lined p-clip 12.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
20 mm
Diameter bolthul
8,0 mm
Diameter indvendig
12 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Package size
50 st
Barcode
244885
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Product catalog
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1