RSGU1-10-15
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-10-15
Rubber lined p-clip 10.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
10 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc coating (CR III)
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
164592
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product catalog
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1