RLGU1-65-12
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
RLGU1-65-12
Rubber lined SMS-P-Clip 65.0 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredde
12.7 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
65 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Pakke str.
50 st
Stregkode
236422
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information