RLGU1-41-12
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
RLGU1-41-12
Rubber lined SMS-P-Clip 41.0 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
41 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc coating (CR III)
Pakke str.
Stregkode
164580
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information