Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Artikelnummer:
RLGU1-25-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
25.4 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12 mm
Förpackningsstorlek
200 st
Streckkod
164564
Bruttovikt
0,02 Kg
Nettovikt
0,02 Kg
Intrastat artikelkod
Klamma 25mm RLGU1-25-12