Klamma 13mm RLGU1-13-12
Klamma 13mm RLGU1-13-12
Artikelnummer:
RLGU1-13-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
12.7 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12 mm
Package size
200 st
Barcode
164552
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Klamma 13mm RLGU1-13-12