RI-NRC-5269
Chosen variant:
RI-NRC-5269
Insats Gummi NRC 26,9mm, Lätta Serien
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
26,9 mm
D3
50 mm
DIN size
5
Diameter pipe
26,9 mm
Group Stauff
5
H
56,5 mm
L1
71 mm
L2
52 mm
Material
DIN 3015 part 1
Temperature max.
+125 °C
Temperature min.
-40 °C
Width
30 mm
d2
49 mm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
318303
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss