RDA35/15L
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
RDA35/15L
Threaded flange 15L - (4) 35mm
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
4
Bolt dimension
M6x20 mm
Boltcirkel
35 mm
Diameter rør
15 mm
Gevind udvendig metrisk
M22x1,5
I
35 mm
Materiale
Steel
Mærke navn
Hydraspecma
O-ring
18,72X2,62 mm
Overfladebehandling
White zinc plated
Pakningsmateriale
NBR
Serie
PS08
Shore
70
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
369609
Gross weight
0,15 Kg
Net weight
0,15 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Threaded flange 15L - (4) 35mm