PU-16/12-50M-B
Pakke str.:
50 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
PU-16/12-50M-B
Polyuretanrör PU, 16/12, Blå 50m
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Böjningsradie
60 mm
Diameter inv.
12 mm
Diameter utv.
16 mm
Färg
Blue
Modell kod
PUES 1612 AZ
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard
DM174/EC1935
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
0 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethane
Tryck max.
8.5 bar
Tryck spräng min.
25.5 bar
Pakke str.
50 m
Stregkode
339484
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
POLYURETANRÖR 16/12 BLÅ 50m
Product catalog
Andre kigger på
Polyamidslang N6x1,5 Svart fettfylld
Varenummer:
100 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Polyamidrör PA12, 6/4, Svart, DIN74324, 100m
Varenummer:
PA-6/4-100M-S
100 m
PA-8/6-100M-S
Polyamidrör PA12, 18/14, DIN73378, Svart 50m
Slangsats Spiral, Blåspistol, Serie 320, 6,5x10mm, 4m
1 st
1 st
Polyamidrör PA12, 3/8'', DIN74324/DIN73378, Svart 100m
Slangspiral Polyamid 6mm, Utv-R 1/4'', Gul 3m
PA330600328
1 frp
1 frp
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE-6/4-100M-N
PTFE rör, 8/6, Natur 100m
PTFE rör, 8/6, Natur 100m
PTFE-8/6-100M-N
Polyamidrör PA12, 6/4 Blå, DIN74324, 25m i kartong
PA-6/4-025M-B
Polyamidslang N6x1,5 Svart
Polyamidslang N6x1,5 Svart
Spiralslang 5x8mm, 4m
Spiralslang 5x8mm, 4m