PRA/802032/M/250
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802032/M/250
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tilbehør (6)
Rak G-gänga o-ring 6mm G1/8
Artikelnummer:
C02250618
C02470618
Artikelnummer:
C0K510618
C0K510618
Magnetavkännare Reed, 5 m
M/50/LSU/5V
Reservdelssats
QA/8032/00
C Fotfäste
QA/8032/21
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
32 mm
Pressure max.
12 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
250 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C