PRA/802032/M/125
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802032/M/125
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tilbehør (1)
Rak G-gänga o-ring 6mm G1/8
Varenummer:
C02250618
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
32 mm
Pressure max.
12 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
125 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C