PLP30.51D0-83E3-LED/EB-N-FS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Casappa
Contamination level max.
19/17/14 - ISO 4406
Displacement
51.83 cm3
Model code
PLP30.51D0-83E3-LED/EB-N-FS
Mounting flange
EU51 - 128x98
Number of mounting holes
4
Oil viscocity recommended
12 - 100 cSt
Port inlet
EU51
Port outlet
EU40
Pressure continous max.
210 bar
Pressure intermittent max.
230 bar
Pressure peak max.
240 bar
Pump group
3
Recess
51,0 mm
Rotation direction
Right (CW)
Rotational speed max.
2500 rpm
Shaft cone
1:8
Shaft keyway
4,0 mm