PDR38S-V2R
Utvald variant:
PDR38S-V2R
Stainless cutting ring 1.4571 -38 S - with Viton seals
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
38 mm
Modell kod
PDR 38 S V2R
Serie
S
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Acid-resistant steel
Tryck max.
420 bar