OR93.0X2.5-N70 O-RING NBR70
OR93.0X2.5-N70 O-RING NBR70
…
Read more
Partnumber:
OR93.0X2.5-N70
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
OR93.0X2.5-N70
OR93.0X2.5-N70 O-RING NBR70
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Black
Material thickness
2.5 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
10 st
Barcode
135487
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
OR93.0X2.5-N70 O-RING NBR70
Product datasheet
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm