OR7.5X1.5-N90
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
OR7.5X1.5-N90
ORING 7.5X1.5 NBR
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Black
Material
NBR
Material thickness
1.5 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
10 st
Barcode
155244
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
ORING 7.5X1.5 NBR
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
Min. order quantity is:
1 st
O-ring 90S
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. order quantity is:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm