OR33.3X2.4-N9
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
OR33.3X2.4-N9
OR33.3X2.4 NBR90
Specifications
Dimensions and shipping
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2.4 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Package size
100 st
Barcode
155121
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
OR33.3X2.4 NBR90
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
10 st
Min. order quantity is:
1 st
O-ring 90S
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm