OR25.12X1.78-N90
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
OR25.12X1.78-N90
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
25.12 mm
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
100 st
Barcode
155076
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
OR25.12X1.78 NBR90
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
Min. order quantity is:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm