OR19.2X3.0 SVENSK STD NBR70
OR19.2X3.0 SVENSK STD NBR70
…
Läs mer
Artikelnummer:
OR19.2X3.0
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
OR19.2X3.0
OR19.2X3.0 SVENSK STD NBR70
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Color
Black
Diameter inner
19.2 mm
Material
NBR
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
10 st
Stregkode
155033
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Intrastat varekode
Produkt information
OR19.2X3.0 SVENSK STD NBR70
Product catalog
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
1 st
O-ring 90S
O-ring 90S
Varenummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm