OR12.1X1.6 SVENSK STD NBR70
…
Læs mere
Varenummer:
OR12.1X1.6
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
OR12.1X1.6
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Black
Diameter inner
12.1 mm
Material
NBR
Material thickness
1.6 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C