OR12.1X1.6-N90
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
OR12.1X1.6-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
12.1 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.6 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
298071
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
OR12.1X1.6 SVENSK STD NBR90
Andra tittar på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Artikelnummer:
OR-12
Förpackningsstorlek:
10 st
O-ring 90S
Artikelnummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm