OR11.89X1.98-N70
OR11.89X1.98-N70
…
Læs mere
Varenummer:
OR11.89X1.98-N70
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
OR11.89X1.98-N70
OR11.89X1.98-N70
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
I.M.M Hydraulics
Material
NBR
Material thickness
1.98 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
Barcode
234078
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
OR11.89X1.98-N70
Data sheet
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
10 st
O-ring 90S
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm