OR10.0X2.0-N90
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
OR10.0X2.0-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
10 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C