OR10.0X2.0-N90
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
OR10.0X2.0-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
10 mm
Färg
Black
Materialtjocklek
2 mm
Märke namn
Hydraspecma
Shore
90
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C