OFGEM-08-22-L10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
47 varianter
Valgt variant:
OFGEM-08-22-L10
Adapter Rak, Utv-ORFS, Utv-M
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
39,5 mm
B
13 mm
CH
27 mm
D
13,5 mm
Gänga utv.
13/16-16 ORFS
Gänga utv. metrisk
M22x1,5
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
300 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
Pakke str.
Stregkode
194463
Brutto vægt
0,10 Kg
Netto vægt
0,10 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Nippel 13/16" ORFS x 22mm