OFGE-16-12ED
Pakke str.:
20 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
OFGE-16-12ED
Adaptor 3/4 BSPx1.7/16" ORFS
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
52 mm
B
17,5 mm
CH
38 mm
D
16 mm
F
1.7/16-12 ORFS
F1
G 3/4 BSP
Gevind udvendig
1.7/16-12 ORFS
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Steel
Model kode
A502146/2526
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
Electro zinc plated
Pakningsmateriale
NBR
Standard ISO
ISO 1179
T
22-25 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
350 bar