NS108C9C55
Chosen variant:
NS108C9C55
Axelkoppling OMT 50.0x14.0
Specifications
Dimensions and shipping
Axel diameter
50 mm
Axel kilspår
14,0 mm
Diameter utv.
108 mm
Motoreffekt
33 kW
Märke namn
Hydraspecma
Package size
Barcode
319640
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Axelkoppling OMT 50.0x14.0
Technical data
Others has been looking for
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Partnumber:
ND65P2
Min. order quantity is:
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Partnumber:
R-62
AXELKOPPLING OMT MOTOR
AXELKOPPLING OMT MOTOR
ND86B
AXELKOPPLING OMT
AXELKOPPLING OMT
ND65A
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1
AKG04FS100Z
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
ND65PD14
ND65C
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
ND65PU1P
ND108C
Axelkoppling 19mm-Gr2
Axelkoppling 19mm-Gr2
AKG04FS200Z
ND65B
Kuggkrans
Kuggkrans
EGE4
Axelkoppling 38mm-Gr2
Axelkoppling 38mm-Gr2
AKG11FS200Z
AXELKOPPLING OMT PUMP 47.5-19-6
ND65AG1
Axelkoppling MPF 55mm
Axelkoppling MPF 55mm
SGEA51M09109FG
Axelkoppling 14mm-Gr1
Axelkoppling 14mm-Gr1