NK10HY200134
Pakke str.:
20 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
NK10HY200134
Ferrule 20mm-10 PA
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
20 mm
Length
20 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Förpackningsstorlek
20 st
Streckkod
203411
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 20,0 mm
Product datasheet
Andra tittar på
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.